Žmogaus sveikatos centras

Homeopatija tai – tai individualaus vientiso organizmo, o ne atskirų organų gydymo metodas. Jis turi daugiametę klinikinę patirtį ir yra pagrįstas klinikiniais stebėjimais. Parinkti reikiamą homeopatinį vaistą, atitinkantį panašumo principą – pagrindinė efektyvaus homeopatinio gydymo sąlyga

Homeopatija visu pirma įvertina konstitucinį žmogaus tipą ir ligos simptomus. Konstitucija homeopatijoje suprantama kaip tam tikras kūno sandaros, žmogaus charakterio ir viso organizmo reaktyvumo tipas – juk natūralu, kad kiekvienas ligonis nuo kitų sergančiųjų ta pačia liga skiriasi subjektyviais pojūčiais! Pagal homeopatijos mokslą, ligos simptomai yra ne kas kita, kaip bandančio pasveikti organizmo reakcijos. O tai reiškia, kad organizmas sveiksta, kai jis yra stiprinamas.

Homeopatinių vaistų poveikis pagrįstas nuostata, kad žmogaus organizmas – tai save reguliuojanti ir tobulinanti sistema. Ir šią sistemą galima paveikti iš išorės. Homeopatija – tai reguliuojamoji terapija! Taikant minėtąjį panašumo dėsnį, patikimai ir greitai koreguojami gyvų organizmų sutrikę apsauginiai mechanizmai. 

Homeopatija turi daug privalumų: nors jos gydomoji galia labai didelė, dėl to nebūna alerginių ir toksinių reakcijų. Dėl tos priežasties daugumą homeopatinių preparatų galima taikyti ne tik suaugusiems, bet ir vaikams bei nėščiosioms gydyti. 

Holistinė medicina, UAB
Algirdo g. 9, LT-03219 Vilnius 

Mes dirbame pirmadieniais – penktadieniais 9.00 – 19.00Su mumis galite susisiekti:
Tel. 8 5 23 39979
Mob.: +370 659 39979
El. paštas: info@holimed.lt